Wybór zadaszenia basenowego

Wybór wykonawcy zadaszenia basenowego – Na co zwracać uwagę?

Jest wiele zadaszeń basenowych dostępnych na rynku. Każdy sprzedawca zachwala swój produkt. Na co zwrócić uwagę przy wyborze przykrycia basenowego, choć wszystkie wyglądają podobnie.
Sposoby instalowania prowadnic zadaszeń

Sposoby instalowania prowadnic zadaszeń

Mamy dwie możliwości zainstalowania prowadnic: Prowadnica montowana na wykończonej już plaży basenowej l ub prowadnica zlicowana górą z powierzchnią plaży/ Czas montażu zadaszenia standardowego o średnich gabarytach, z reguły trwa jeden dzień.
Zima – zadaszenie basenu w ogrodzie

Zima – zadaszenie basenu w ogrodzie.

Klimat w naszym kraju niestety nie pozwala na korzystanie z odkrytych basenów przydomowych o każdej porze roku. Latem, wiosną czy wczesną jesienią nic nie stoi na przeszkodzie, aby kąpać się w basenie bez żadnego zadaszenia – jednak zimą idealnym wyjściem jest montaż zadaszenia basenowego.
Wykończ posadzkę deskami z kompozytu!

Wykończ posadzkę deskami z kompozytu!

Posadzka wykończona deskami z kompozytu prezentuje się bardzo elegancko i atrakcyjnie. W związku z tym można stwierdzić, że wówczas niesamowicie zdobi każdy taras. Jak postępować, by deski z omawianego tworzywa utrzymały swój niepowtarzalny design na długi czas?
Woda na tarasie – jak się jej pozbyć?

Woda na tarasie – jak się jej pozbyć?

Schludny taras niewątpliwie zdobi zewnętrzną sferę każdego budynku. Aby zawsze tak było, jego właściciel musi dokładać starań, dzięki czemu ten zawsze będzie dobrze się prezentował, a także ochraniać go przed usterkami, np. takimi, które mogą wywołać zbyt duże ilości deszczu.
Kompozyt – wysokiej jakości tworzywo na taras

Kompozyt – wysokiej jakości tworzywo na taras wprost z marzeń!

Taras wyłożony deskami z kompozytu spotkał się z uznaniem wielu osób. Jest więc bardzo powszechnym rozwiązaniem. Kompozyt jest tworzywem, które cechuje się niejednolitą strukturą. W jego skład wchodzą mniejsze kompozyty, wśród których każdy ma inne parametry.
Deski kompozytowe

Deski z kompozytu najlepszym materiałem na taras. Czy w tym przypadku cena równa jest jakości?

Kompozytowi przypisuje się szereg pozytywnych cech i często wybiera się go jako tworzywo tarasowe. Okazuje się jednak, że jego nabycie wcale nie jest prostym zadaniem.
Wybór kompozytu na taras

Czym kierować się podczas wyboru kompozytu na taras? Jakością, czy ceną?

Taras wyłożony deskami z kompozytu nie jest uciążliwy w utrzymaniu. Nie trzeba wykonywać na nim większych prac pielęgnacyjnych. Ponadto na bardzo długi okres czasu zachowuje on swój nienaganny wygląd. Za jego wyjątkową wytrzymałość…
Jesienne przyjęcia na Aqua Tarasie

Jesienne przyjęcia na Aqua Tarasie

Jesienne przyjęcia na zewnątrz mogą być bardzo wyjątkowe. Co prawda pogoda jest trochę gorsza – niższe temperatury da się odczuć, jednak nie oznacza to, że powinniśmy zrezygnować ze spędzania czasu na powietrzu. Plusem jesieni…
Zadaszenia basenowe HIMAN

Czy Wasz taras jest gotowy na jesień?

Jesień dopiero co się zaczęła, a więc to najlepszy czas na to, by przeprowadzić porządki na zewnątrz. Koniecznie trzeba odpowiednio zająć się teraz ogrodem i tarasem, wprowadzając tam kilka zmian po lecie. Nie można zapomnieć o tym, że dni, w których nie występują opady deszczu, to również ostatni moment, by ochronić taras przed gorszą jesienną pogodą.
Lato oficjalnie dobiegło końca. Przygotuj basen na nową porę roku!

Lato oficjalnie dobiegło końca. Przygotuj basen na nową porę roku!

Tak, tak – to już, kalendarzowa jesień trwa. Dosłownie kilka dni temu każdy mógł ją przywitać, jednak czy każdy zdążył odpowiednio się na nią przygotować? Oczywiste jest to, że większość z nas wolałaby, aby lato jeszcze…
Zadaszenia basenowe HIMAN

Trwałe zadaszenie basenowe – dlaczego jest ważne i co świadczy o tym, że takie jest?

Ochrona zapewniona basenowi przydomowemu jest bardzo istotna, ponieważ pozwala czerpać większą radość z basenu. Wystarczy, że w czasie deszczu, silnego wiatru, albo po prostu na noc przykryjemy go czymś solidnym, a dzięki temu nie…